Prinderit e saj jane terbuar!! Kiara mer Ç’ka meriton nga sjellja arrogante ndaj Luizit…

Sjellja arrogante e Kiarës në raport me Luizin ditëve të fundit ka ndikuar në rënien drastike të ndjekësve të saj në Instagram.

 

Nga afërsisht 581 mijë sa kishte në pikën më të lartë, tani moderatorja Tito ka 546 mijë ndjekës, shkruan lajmi.net.Ajo madje është tejkaluar edhe nga Luizi, i cili tanimë ka 553 mijë ndjekës, teksa i shtohen dita ditës.

 

Vlen të theksohet se këngëtari Luiz Ejlli, numrin e ndjekësve në fjalë e ka arritur vetëm që prej hyrjes në shtëpinë e Big Brother Vip Albania,

 

teksa Tito ka një karrierë të tërë si moderatore dhe blogere, që për pikë kryesore ka pasur rritjen e profilit në Instagram.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...