Po vjen “fundi i botës”! Olta shkon e puth Luizin, arsyeja do iu befasojë

Luiz Ejlli duket se nuk i ka pritur aspak mirë ngacmimet e Armaldo Kllogjerit në lidhje me ish-partnerin e Kiara Titos, Butrint Imeri.

 

Teksa në sfond po dëgjohej një këngë e këtij të fundit, Maestro pyeti moderatoren se kush e këndonte.Kur Kiara tha Don Xhoni dhe Butrinti, Armaldo e pyeti nëse e pëlqente këtë këngëtarin dhe ajo i tha ‘boll tani ti’.

 

Më pas Luizi i tha Maestros që të bënte gati valixhet dhe t’i hiqej nga sytë, pasi sipas tij ai është ‘kokrra e legenit’. Gjithashtu e paralajmëroi se nëse nuk do ikte sonte, më keq do të bëhej për të.

 

Teksa Luizi po shkonte të ulej te krevati i tij, pasi kishte vrarë edhe krahun, aty shkojnë edhe Kiara me Olta Gixharin. Kjo e fundit e pyet se çfarë ka dhe më pas shkon edhe e puth.

 

Pjesë nga biseda: Olta: Çfarë ka Luizi? Luizi: U v*ava kur kapa… Olta: Më raft pika, më raft pika mua për ty. Kush ma ka v*arë mua çunin

 

Kujtojmë se sonte është prime i radhës dhe në nominim për të dalë nga shtëpia pasi Luizi hapi kutinë e Pandorës janë tre banorë shumë të fortë si Kristi, Armaldo dhe Olta.

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME