“Po ik o budalla…”, gazetari shpërthen ndaj Sabianit

Të ftuar në “Shqipëria Live”, ishte aktori njëkohësisht shoku i Elvis Pupës, Ervin Bejleri. Po ashtu gazetari Flavio Qarri dhe shoqja e Qetsorit, Milika Beleraj. Ata kanë folur edhe në lidhje me futjen e Sabianit në shtëpinë e Big Brother, por edhe për zhurmën që ka krijuar Qetsori.

 

Flavio Qarri: Unë sa herë del Sabiani në TV, unë e ndërroj kanalin. Po ik o budalla shife gocën nga TV. Po ça do ai aty, pas vajzës. Hyrja e tij është shumë e gabuar. Ervin Bejleri: Unë e mendoj totalisht ndryshe nga Flavio. Ka dashur që të përballet, për të parë sytë e atij djali, se sa seriozisht e ka. A do më afrohej si një baba apo si do të sillet. Ai ka për qëllim për të parë Kristin.

 

Në lidhje me qetësorin të ftuarit janë shprehur: Shoqja e Qetsorit: Mendoj se Qetsori hyri për të trazuar Luizin. Luizin e kam parë më të tensionuar. Është shumë aktiv edhe në jetën e përditshme. Është i zoti ta përballojë këtë spektakël.

 

Gazetari: Qetsori ka një stil prezantimi. Megjithatë ai është një person për ta balancuar me Luizin. Shumë mendojnë se e përkeqson lojën e Luizit, por kjo e balancon. Ndryshe, Sabiani hyri ne Big Brother pasi vajza e tij Keisi u lidh me Kristin.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...