Maestro dhe Kristi Godasin Rende Luiz Ejllin, PAMJET BËHEN VIRALE TASHMË …!!

Kiara Tito ka futur në “lufτë” Luizin, Maestron dhe Kristin të paktën këstu lexohen veprimet e fundit të këngëtarit pas lidhjes që ish e dashura e tij ka krijuar brenda në shtëpi.

 

Maestro ka ironizuar mbrëmjen e djeshme “Luanin”, kafshën me të cilën shpesh Luizi krahason veten.

 

Familjari i Maestros ka postuar foton e një fëmije me kurorë mbretërore i cili si lodër, mban një luan në dorë. Fëmija ngjason me veten e tij.

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME