Kejvina do hyjë sërish në BBV sa për të sqaruar një muhabet gocash me Kiarën

Kejvina duket se ende po vazhdon ta shikoj “Big Brother VIP Albania”. Kështu lë të kuptohet përmes storjeve që ajo poston në profilin. Ka pak ditë kur ajo reagoi pasi Kiara u zgjodh lidere e shtëpisë.

 

Njejtë ka vepruar edhe sot modelja, e cila postoi në “Instastory” një video ku në fokus ishte Kiara, bashkëngjitur me të cilën

 

shkruan se ka arritur në pikën që mund të bëjë ndonjë gabim të dytë dhe të gjej një mënyrë për të hyrë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

 

“Zot më jep durim, kaq kisha. Me vërtet kam bërë një gabim aty brenda, por mos u habisni nëqoftëse më shikoni duke bërë një gabim tjetër duke hyrë aty brenda në mënyrën time

 

(nga gardhi, nga qielli, nga të më vijë) vetëm të takoj pak njërën…nuk ka mundësi që po e përjetoje dhe nga jashtë”, ka shkruar Kejvina në postimin e saj.

 

Ish-banorja e “BBVA” reagoi në rrjetet sociale edhe kur Luiz veshi bluzën që ajo i kishte dhuruar dhe Kiara i kërkoi që ta hiqte.

 

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...