Gazetari shqiptar: Jori e nxjerr Kiarën për dy javë se e do Luizin për vete (Video)

Modelja dhe gazetarja Jori Delli është kthyer në një nga banoret më të komentuara të Big Brother VIP, për shkak të afrimitetit të saj me Luizin.

 

Ky afrimitet po komentohet shumë dhe si një flirt.

 

 

Situata në fjalë është komentuar së fundmi në emisionin “Shqipëria Live”, ku sipas moderatorit Flavio Qarri nëse Jori tregohet më e guximshme ajo mund ta nxjerrë Kiarën jashtë brenda dy javësh sepse e do Luizin për vete.

 

 

“Nëse Jori do të jetë e gatshme për pak më shumë guxim, flirt, nëse luan agresivisht kjo vajza brenda javës mbaron filmi për Kiarën dhe brenda dy javësh del”, ka thënë ai.

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...