Flet ish-mësuesja e Luizit, zbulon shumë për ish-nxënësin e saj: Ishte i muhabetit e humorit, ja kujt i ka ngjarë

Në Ditën e Mësuesit ka folur mësuesja e Luizit dhe e Tanit, Valeria Rakaj.

 

Ajo foli në lidhje me kohën kur iu jepte mësim banorit të BBV2 Luizit dhe atij që tashmë ka dalë, Tanit, por edhe disa artistëve të tjerë shqiptarë që tashmë janë të njohur.

 

“Janë dy shkodranë që po na nderojnë, ka qenë shumë kënaqësi. Tani ka ardh në shkollën e mesme në vit të parë, me aq sa i kam bërë mësim unë ka lënë përshtypje të mrekullueshme. Ishte i tërhequr, kujdesej të mos i lëndonte të tjerët. Bënte edhe atëherë humor. Ishte i dhënë ndaj muzikës dhe ishte shumë i muhabetit.

 

Luizi ishte ndër të veçantët e shkollës, ishte i zgjuar, inteligjent dhe me batutë. Humorin e ka të trashëguar, i ka ngjarë të emës. Ajo imitonte dhe i shkonte çdo gjë. Krenohem shumë. Ishte një nxënës i lëvizshëm, por e toleronim sepse ishte i dashur. Në mbrëmjen e maturës, i ka imituar të gjithë mësuesit. Elhaida Dani, është një artiste që po shndrit jashtë, ka qenë nxënëse ekselente”, ka treguar mësuesja e Luizit.

 

Ndryshe, Luizi eshte kthyer ne personin me te komentuar shqiptar duke u pelqyer shume per lojën e tij brenda Big Brother Vip Albania.

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME