Banorët e rinj të “BBVA” futen në grevë urie, ja cila është arsyeja (Video)

Banorët e rinj të shtëpisë së ‘Big Brother VIP Albania’ kanë vendosur të futen në grevë urie. Arsyeja e tyre është shumë e veçantë: solidarizim për gratë e e trajtuara keq. Banorët e diskutuan së bashku këtë vendim në dhomën e grimit.

 

Ata ranë dakord që t’ua bënin të ditur edhe banorëve të vjetër, në mënyrë që edhe ata t’i bashkoheshin kauzës. Jori: Ne do i themi se po e bëjmë grevën për këtë gjë. Të bashkohen edhe ata. Antoneta: E di sa shëmtuar ngjan nëse një nga ata thotë jo.

 

E kështu bënë. Banorët shkuan të gjithë në dhomën e gjumit, e ia treguan vendimin pjesës tjetër. “Ne kemi menduar të bëjmë një gjest sakrifikues për gratë , që të mos konsumojmë ushqim”– u thotë Antoneta banorëve mirëpo nuk morën përkrahjen e duhur.

 

Dea u bëri të ditur se ka luhatje tensioni e se nuk mund të qëndrojë dot pa ngrënë. “Na duhet të hamë, të ushqehemi, na duhet edhe për Prime. Mua më bie tensioni”– tha Dea lidhur me kete ceshtje.

 

Shiko videon:

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...