A do të ftosh Oltën dhe Armaldon në dasmë? Luizi zbulon banorët e BB VIP që do jenë prezent në gëzimin e tij. Emrat

Luiz Ejlli e ka përmendur herë pas here dasmën që do të bëjë jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP” me Kiara Titon. Madje së fundmi, këngëtari ka zbuluar edhe banorët që do të ftojë në ditën e tij të madhe.

 

Teksa po bisedonte jashtë në oborr me Sabianin, Keisi Medinin dhe Krist Aliajn, ky i fundit e pyeti se kë nga banorët do të ftonte.

 

“Oltën jo. Do të ftoj Gentin, Efin, Armaldon, Nitën, Kristin, Keisin dhe Mikelën. Do jetë tavolina e Big Brother”, tha Luizi.

 

Gjithashtu Luizi dhe Keisi po mundoheshin që t’i shpjegonin Kristit se si vendosen tavolinat në një dasmë shqiptare. Këngëtari i tha se në një tavolinë vendos njerëzit që e di që flasin dhe shkojnë mirë me njëri-tjetrin.

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...