VIDEO/ Agravon debati me Qetsorin, Luizi: Nuk të llogaris hiç, as me 14 Big Brother-a nuk më arrin dot

Një debat me tone të larta është zhvilluar mes këngëtarit Luiz Ejlli dhe banorit më të ri të Big Brother, Qetsorit.

 

Debati, i cili nisi për një shprehje italisht, bëri që dy banorët të ngrinin tonet e të hidhnin fjalë të rënda.

 

Qetsori i kërkoi Luizit të mos komentonte gjërat që lidheshin me familjen e tij. Kjo solli acarimin e Luizi i cili i përsëriste se nuk po fliste për të.

 

Luizi i tha se nuk e llogarit si banor e sado të përpiqet, Qetsori nuk e arrin dot.

 

DEBATI:

Qetsori: Fole me atë, fole për gjërat e mia.

Luizi: Jo o vëlla. S’kishte emrin as mbiemrin.

Qetsori: Pse çfarë i quan ti njerëzit? S’të kuptojnë e?

 

Luizi: Njerëzit kanë emër, mbiemër, fytyrë. Kur të shoh në sy të drejtohem ty.

Qetsori: Shiko dhe njëherë të të qartësoj. Mos u merr me ta…

Luizi: Nuk u mor kush me ty hiç.

 

Qetsori: Mos u merr fare o vëlla se nuk është mirë për ty.

Luizi: Po fare pra, me ty nuk merrem. Nuk të llogaris hiç.

Qetsori: Je çun simpatik.

 

Luizi: Nuk të llogaris hiç…

Qetsori: As unë nuk të llogaris.

Luizi: Kaq pra, rri.

 

Qetsori: Po mos u merr.

Luizi: Po rri o Qetsor se e di ku je me mua, rri o shpirt se je vite larg shumë. Për 14 Big Brothera nuk më arrin.

Qetsori: Ti je naiv komplet.

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...