Shikime, përqafime dhe biseda ngacmuese/ Modelja që ‘i ka vënë syrin’ Luizit ia thotë hapur: O luan, je shumë i mirë. Do më ngacmosh mua? (Video)

Që nga momentet e para që është bërë pjesë e shtëpisë së Big Brother VIP, modelja Jori Delli është parë shumë e afërt me Luiz Ejllin.

 

Në rrjet janë shpërndarë shumë momente kur Luizi dhe Jori qendrojnë bashkë, bisedojnë, kërcejnë, përqafohen. Apo dhe momente kur Jori është shprehur hapur me pëlqimin që ajo ka për Luizin, duke e quajtur dhe “vëllai im i madh”.

 

Jori: Unë Luizin e kam vëllain e madh. O Luiz, o luan, o boss. Ti je shumë shumë i mirë, je zemra e shtëpisë.

 

Luizi: Më shpejt i kam thënë Jorit “ti amo” se sa Kiarës imagjino. Unë s’i kam dhënë kujt një cigare në këtë shtëpi, kësaj i thashë hape gojën cfarë do. E kam thene une. Tre banorë kanë ardhur këtu që sa i kam parë kam thënë këta ta shijojnë, mua nuk më kanë për asnjë pengesë, Kejvina një, kjo dy dhe Jona që iku.

 

Jori: Po mua do më ngacmosh apo me mua e ke mirë? Që ta dimë

 

Luizi: Ty? Ty nuk të ngacmoj kurrë.

 

Ndërsa në sy të Armaldos Jori ka thënë: “Luizi është pronari i shtëpisë, ai është bossi i shtëpisë. Luizi vjen kërkon qiranë kupton se është bossi, si mafia”.

 

Luizi: Nga kjo ana se kush gabon vetëm ty ta kam pas frikën se ti je e sinqertë dhe thua një fjalë përshembull…e thua pa të keq por merret sikur ke dash me tregu diçka.

 

@tiktok_domi3

#bigbratheralbaniavip #meluizinmeluanin🦁🦁🦁🦁🦁 #meluizinmeluanin🦁 #meluizin

♬ FREESTYLE – Noizy

 

@pilinguzi

♬ original sound – MTVKS

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...