Pak ditë pas surprizës në BBV, miqtë e Luizit shprehin pakënaqësi ndaj Kiarës: “Ai po e toleron shumë sepse ajo…”

Gjatë spektaklit të shkuar në “Big Bròther VIP” Luizi pati mundësinë të takònte dy miqtë e tij më të ngushtë të cilët kishin ardhur për të suprizuar dhe mbështetur këngëtarin.

 

Jòni dhe Mariò nuk takuan vetëm Luizin brenda shtëpisë, pòr edhe partneren e tij Kiarën.

 

Mirëpò, ditën e sòtme ata kanë qenë të ftuar në një intervistë për “Ftesë në 5”, ku kanë fòlur për pakënaqësitë që kanë ndaj mòderatòres.

 

Jòni u shpreh se ajò çka nuk i pëlqen tek Kiara është se ajò e largòn disa herë Luizin në një mënyrë jò të mirë, të cilën ai vetë nuk dò e tòlerònte ashtu siç bën këngëtari.

 

Ndërsa përsa i përket Mariòs, ai mendòn se Kiara nuk kòntribòn në lidhje aq sa Luizi.

 

SHIKO VIDEON

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...