Meteorologia zbulon kthesën e fortë të motit: Nga dita e enjte do të ketë …

Lajda Porja nga Meteoalb tregoi se moti gjatë javës do të jetë i paqëndrueshëm.

 

Zonat veriore dhe ato veriperëndimore do të mbeten nën ndikimin e reshjeve të hënën dhe të martën, por reshjet do të jenë në sasi të pakta.

 

E mërkura dhe e enjtja do të kenë më shumë kthjellime, e premtja do të sjellë përsëri shi në të gjithë territorin, ndërsa fundjava do të ketë përsëri diell.

 

Ndërkohë sa i përket temperaturave, nga e enjtja do të rriten duke sjellë kështu që të shtunën dhe të dielën të prezantohemi zyrtarisht me temperaturat e pranverës.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...