“Më para i kam thënë Jorit të dua se Kiarës”, deklaratat e papritura mes Luizit dhe banores së re (VIDEO)

Jori Delli duket se ka fituar zemrën e publikut që tani pasi duket shumë pozitiv. Madje fansat e Luiz Ejllit mendojnë se ata mund të shkojnë si çift, duke qenë se modelja ka qëndruar shumë pranë këngëtarit sapo hyri në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

 

Edhe pse Luizi është i lidhur me Kiara Titon, të cilës ia ka shprehur pëlqimin ndaj saj që ditën e parë, fansat duan ta shikojnë atë në një romancë me Jorin.

 

Por ditën e sotme, bukuroshja brune ka bërë një deklaratë që askush nuk e priste. Teksa po bisedonte jashtë në oborr, ajo tha se Luizin e ka vëlla të madh.

 

Pjesë nga biseda:

Jori: Luizin e kam… (bën shenjën e zemrës me duar)

 

Antoneta: Ça e kishe çun xhaxhai?

 

Jori: Luizin e kam vëlla të madh

 

Luizi: Ma shpejt i kam thënë Jorit ‘ti amo’ (të dua) se Kiarës, imagjino. Unë nuk i kam dhënë kujt cigare në këtë shtëpi, kësaj i thashë ‘hap gojën ça do’.

 

Jori: Sa hyra unë, super, super mirëpritje, më i miri ka qenë. Më dha edhe rroba, më dha edhe gardërobë

 

Antoneta: Pse është çështja? Ti nuk ia bëre pyetje, ose vetes ose atij?

 

Luizi: Ja thashë. Tre banorë kanë ardhur këtu që nga fillimi deri tani, që kur i kam parë kam thënë ‘këta kanë ardhur me e shiju dhe mua s’do më kenë për asnjë pengesë’. Kejvina, Jori dhe Jona
që iku.

Nuk jam fanse e Luizit, pastaj e bëri mik, ç’ndryshoi në raportin Efi-Luiz?

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër të Flas”, Efi, ish-kokurrente e “Big Brother Vip”, bëri bujë dhe mori një vëmendje të...

Dashuria nuk njeh moshë, Donaldi tregon martesën me amerikanen 15 vite më të madhe

Dashuria nuk njeh moshë, e kemi dëgjuar shpesh si shprehje, por sot do ju njohim me një çift që këtë e kanë bërë realitet,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME