Luizi ‘thyen’ rekorde, lë mbrapa edhe Kiarën, ja çfarë ka ndodhur

Luizi qysh nga fillimi i edicionit të “Big Brother VIP Albania 2”, u ka treguar banorëve që ai nuk ka pasur ‘Instagram’. Banori i pëlqyer nga shqiptarët, kishte thënë se një familjar i tij i kishte treguar se pas hyrjes së tij do t’i hapte një ‘Instagram’.

 

Por ai nuk është në dijeni që me profilin e tij është bërë nami.

 

Ai ka arritur 558 mijë ndjekës, duke e lënë mbrapa edhe të dashurën e tij Kiarën.

 

 

Kandidat i PS për këshillin bashkiak, Rudin Beka, pedagogu që do kontribuojë në zhvillimin e turizmit në Shkodër

Pedagogu i njohur Rudin Beka eshte pjese e listes se Partise Socialiste per keshillin bashkiak te Shkodres.Ai renditet i 9-ti ne liste. Rudin Beka eshte...

Shkodër, zjarrëfikësja e qytetit tashmë më një mjet të ri në dispozicion

Një mjet i ri zjarrfikës për përballimin e situatave nga zjarret dhe emergjencat i është dhuruar bashkisë Shkodër për repartin zjarrfikës nga shoqata “Vuur...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodër, zjarrëfikësja e qytetit tashmë më një mjet të ri në dispozicion

Një mjet i ri zjarrfikës për përballimin e situatave...

Plumbin në “gojë” dhe radion në xhep! Si e nxirrte shkodrani huq policinë?

52-vjeçari Blerim Hotaj është arrestuar në Shkodër në kuadër...