Kërkesa të shumta për ti dërguar dhurata Luizit, famijarët dalin me një njoftim të rëndësishëm

Luiz Ejlli, banori i Big Brother Vip Albania është shndërruar në jë fenomen i cili pëlqehet e merrë përkrahje jashtëzakonisht të madhe, ai ka arritur që të thuej të gjitha rekordet e shikueshmërise në një kohë të shpejt.

 

Kjo pasi tashmë ka kaluar vetëm gjysma e kohës që do qëndrojnë të mbyllur në shtëpi dhe Luizi e ka kaluar me klikime Donald Veshaj i cili mbante fronin si me i klikuari deri më tani që nga edicioni i kaluar kur edhe ai ishte banor i shtëpisë së famshme.

 

Luizi befasohet thuajse cdo ditë me drona në shtëpi ku merrë mbështetja të madhe për të vazhduar me këtë ritëm, pasi është person që bën shumë shaka duke i bërë njerëzit që ta duan. Familjarët apo shoqëria që e menaxhon Instagramin e tij kanë postuar një shkrim si njoftim për përsonat e shumtë që dëshirojnë ti sjellin dhurata:

 

”Përshëndetje dashamirës të Luizit! Po shikoj që kam mesazhe të shumta në lidhje me pjesën e dhuratave ndaj tij, ndihen e detyruar tiu qartëoj për të vetmen herë që: E vetmja faqe që kujdeset për kërkesat dhe dhuratat e Luizit është faqja zyrtare e tij Luizejlli përmë shumë kërkoni në DM, Faleminderime të përzemerta për ju o njerëz të mirë!”/InfoKosova/

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...