Ermiona “këshillon” Maestron dhe Oltën: Dilni nga shtëpia, jeni p…

Ermiona Lekbello ka komentuar sërish lotarët që ndodhen brenda shtëpisë së Big Brother VIP, pas daljes së saj.

 

Në një reagim të sajin ermiona thekson se Armaldo Kllogjeri dhe Olta Gixhari duhet të dalin nga shtëpia pasi janë prindër dhe kanë fëmijë.

 

Sipas saj Maestro duhet të jetë krah bashkëshortes së tij e cila është shtatzënë e krah vajzës së vogël.

 

Ndërsa për Oltën, ish-banorja e ‘BBV’ mendon se është e fortë që po qëndron kaq shumë ditë larg djalit të vogël, por nuk do e bënte dot.

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...