“E kam dashur shumë”/ Luizi nuk e harron Efin: Ra ai dreq zarfi, por nuk kam…

Gjatë ditës së djeshme Luiz Ejlli ka kujtuar ish-banoren, Efi Dhedhes. Këngëtari ishte duke biseduar me Kiara Titon dhe Armaldo Kllogjerin kur u shpreh se Efin e ka dashur vërtetë.

 

“Efin e kam dashur fort. Për Zotin e kam dashur fort dhe më ka ardhur keq. Dhe sa filloj me u mbledh, ra ai dreq zarfi”, tha Luizi.

 

Ky i fundit shtoi se me Dean nuk ka mbaruar akoma, pasi ishte ajo që bëri nominim Luiz-Kiara-Efi, ku u largua kjo e fundit.

 

Nga ana tjetër, Kiara u shpreh se “Efi argumentonte shumë bukur, kur të argumentonte të argumentonte, argumentonte shumë qartë, është e zgjuar”.

 

Ndërkohë kujtojmë se këngëtari i njohur u përball të shtunën me Kutinë e Pandorës, të cilën kishte kohë që e priste dhe e hapi menjëherë.

 

Teksa po lexonte surprizën, Luizi po mendonte edhe për zarfin e zi që të kishte 3 nominime.

 

E ashtu ndodhi, në të shkruhej që ai kishte të drejtë që të nxirrte në nominim 3 banorë dhe pa u menduar shumë ai tha ‘Olta, Armaldo dhe Kristi’.

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME