“Armaldo ciao!” Luizi krijon këngë për Maestron: Po ndenjte ti, ikën Olta

Luiz Ejlli vijon të suprizojë çdo ditë me qendrimine tij në Shtëpinë e Big brother Vip.

 

Pas këngës për Kiarën të cilën e këndoi mbrëmjen e Shën valentinit, duket se shkodrani këtë herë ka bërë një tjetër këngë.

 

“Surpriza” këtë herë ishte për Amarldon, e njohur ndryshe si Maestroja. Por sigurisht që në këngën për Maestron nuk ka dashuri, madje Luizi “godet” edhe Oltën.

 

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...