“S’ka më Butrint këtu, ka vetëm Luiz”, balerina ia plas në fytyrë Kiarës: Bombë…

Hyrjet e reja brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’ duket se ndjeshëm kanë trazuar ujërat dhe kanë bërë që të ketë një situatë të tensionuar.

 

Së fundmi në një bisedë miqësore që ishte duke u zhvilluar në ambientet e tualetit mes balerinës së re Jori dhe Maestros, Luizit dhe Kiarës nuk kanë munguar dhe kunjat.

 

Balerina ka treguar se Maestro dhe Luizi kur të dalin nga shtëpia do të bëjnë një këngë së bashku, teksa do të kryesojnë toplistat.

 

Ajo që ka prekur Kiarën ka qenë një pjesë e fjalës së balerinës ku tha: S’ka më Butrint këtu…”

 

Duket se Kiaras nuk ka reaguar aspak, teksa ende nuk dihet se si e ka marr moderatorja këtë fjalë.

 

Jori: O Kiara do bëjnë një këngë së bashku këta dhe do e plasin gjithë Shqipërinë, bombë Shqipëria fare.

 

Kiara: Sezoni i verës full

 

Jori: S’ka më Butrint këtu, ka vetëm Luiz dhe Maestro. Top 10 Shqipëria Luiz dhe Maestro.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...