‘S’jam si këta që veshin b*rekët e grave unë! Agroni përplaset LIVE me gruan, ndërhyn stafi

Agroni dhe Mirela janë përballur në rubrikën “Shihemi në Gjyq”, ballafaqim që ka shkaktuar dhe skena në studion e programit ‘E diela shqiptare”.

 

Agroni e konsideroi ulje autoriteti faktin që gruaja e tij Mirela kërkonte divorcing pas 32 viteve martesë.

 

Ai tha se ndihet i turpëruar dhe bëri një krahasim me djemtë e rinj.

 

Pjesë nga biseda:

Agroni: Nuk më ul dot ti mua autoritetin se jam i datëlindjes së ’67-s unë. Mos kujto se jam nga këta të ’90-s unë që veshin brekët e grave.

 

Mirela: Le të jesh

 

Eni Çobani: Dëgjo, dëgjo

 

Agroni:Po ik o, ku do vete unë, shiko ç’a bën ajo, më turpëroi mua

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...