SHPËRTHIM NË OBORRIN E ZYRAVE TË OSHEE

Shkodër/Informacion paraprak

 

Rreth orës 01:40, në fshatin Bushat, Vau i Dejës, në oborrin e zyrave të OSHEE-së, është hedhur dhe ka shpërthyer lëndë plasëse.

 

Si pasojë e shpërthimit janë dëmtuar dy mjete të OSHEE, të parkuara në oborr.

 

Grupi i posaçëm hetimor i ngritur për zbardhjen e ngjarjes, ka siguruar prova që do të çojnë në identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

 

Nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër, vijon puna për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

A do të ketë reshje shiu? Temperatura deri në 28 gradë dhe…/ ‘Kapriçot’ e motit për …

Moti për ditën e nesërme pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të paqëndrueshme, sipas parashikimit të SHMU. Pritet të ketë kthjellime në pjesën...

Shokuese! Nxënësi shqiptar bën listën me emrat e shokëve të klasës që donte të vriste

Një nxënës i shkollës “Luciano Motroni” në Prizren i ka dërguar rreth 30 mesazhe drejtorit të kësaj shkolle me përmbatje kërcënuese për vrasjen e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shokuese! Nxënësi shqiptar bën listën me emrat e shokëve të klasës që donte të vriste

Një nxënës i shkollës “Luciano Motroni” në Prizren i...

Shifra të larta, nuk do ta besoni sa paguhet Dea Mishel për një ….

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Dea Mishel, ishte...

“Bomba” e Artan Hoxhës: Ka vajtuar 300 mijë euro çmimi për kokën time nga ata qelbësirat atje!

I ftuar në një intervistë televizive, gazetari Artan Hoxha...

‘Më shkatërroi jetën, nusja qelbet erë se nuk lahet’, 28 vjeçari habit me rrëfimin e tij

Një histori e pazakontë divorci ka si protagonist një...