Sabiani ndryshon mendim për Kristin brenda ditës: Hajde këtu te vjehrri të përqafoj

Këngëtari i njohur, Sabiani, është rikthyer në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Teksa u duk se ka hyrë vetëm për të takuar vajzën e tij, Keisi Medini, Arbana Osmani dha për të gjithë lajmin e papritur.

 

Sabiani është një ndër banorët më të rinj që hynë mbrëmë në “Big Brother VIP2”. Hyrja e tij ka trazuar jo pak ujërat brenda në shtëpi.

 

Tashmë ai do jetë i pranishëm dhe do shohë nga afër raportin mes vajzës së tij, Keisit dhe Kristi Aliajt. Kujtojmë se Sabiani ka qenë skeptik për këtë lidhje, për të cilën ka reaguar përmes postimeve në rrjetet sociale.

 

Edhe gjatë hyrjes në shtëpi, Sabiani i tha vajzës së tij që është mërzitur shumë me të sepse nuk i kishte zbatuar porositë e tij. “Ma ke thyer besimin. Rrëshqite. Nuk ke pse bie pre e askujt. Ki besim te gustot e mia”, i tha Sabiani Keis

Mirëpo pas përfundimit të spektaklit të djeshëm, Luiz Ejlli ka përqafuar Kristin në shenjë humori për shkak se përballë tij ndodheshin Keisi dhe Sabiani.

 

Por në këtë moment, ky i fundit bëri një hap ndaj Kristit duke i dhënë edhe atij një përqafim. Kjo u shoqërua me ovacione nga banorët e tjerë të cilët shpërthyen në të qeshura.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...