Sabiani: Kalon shpejt çdo gjë/ Keisi: Unë hallin tënd kam

Sabiani i tha Keisit që çdo gjë do kalojë shpejt.

Keisi është shprehur se nuk do që ai të jetë i shqetësuar apo në presion. Për të, asgjë nuk është më e rëndësishme se ai.

 

 

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME