Qetësori është super lojtar, bën për të qarë Oltën pa kaluar as 24 orë nga hyrja në shtëpi

Videomesazhi i djalit 2-vjeçar i Oltës, u përmend ditën e sotme në shtëpinë e ‘Big Brother VIP Albania’. Aktorja ishte duke biseduar mëngjesin e sotëm me Qetsorin, për ndjesinë e të qënit nënë e për rritjen e Amarit (djalit).

 

Olta zbuloi se ka qëndruar gjatë gjithë kësaj kohe e ftohtë, duke mos përcjellë emocion madje as kur shikoi mesazhin e djalit. Ajo zbuloi se ka frikë se mos tallet nga banorët, e sidomos nga Luizi.

 

Qetsori, e pyeti sesi mund të ftohet zemra e një nëne, e ky koment, bëri që Olta të shpërthente në lot e të shkonte në tualet. Biseda mes tyre: Olta: Unë prandaj qëndroj e fortë në pamje të jashtme, se po e shpërtheva këtë gjendje emocionale që kam, nuk vazhdoj dot më këtu.

 

Qetsori: Po të vazhdosh e ftohtë gjatë gjithë kohës, nuk e shikoj të arsyeshme. Robi edhe qan. Olta: Nëse këtu tregon gjendjen emocionale dhe qan, Luizi tallet gjithë javës. Qetsori: Ju rrezikoheni të ftoheni.

 

Olta: Prekem shumë kur ma thua këtë. Si mund të ftohet zemra e një nëne? Qetsori: Zemra e një nënë dhe një babai ftohet. Pas ketij debati olta eshte prekur shume dhe ka filluar te qaje me denes. Madje disa momente u pa duke then qe nuk duronte dot me ne shtepine e BBV dhe qe do dilte.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...