Pa kaluar 24 orë, Qetësori lahet n*do në dushin e shtëpisë së BBV2 (FOTO)

Nuk kanë kaluar as 24 orë nga spektakli i mbrëmshëm ku pjesë e shtëpisë u bënë 6 banorë të rinj, mes tyre aktori i mirënjohur Ervis Pupa dhe ish-banori Qetsori, fitues i Big Brother 2. Ky i fundit nuk e ka spetur veten por është futur në lojë që mbrëmjen e djeshme, ku duket se ka një tension mes tij dhe Luizit.

 

Një skenë që nuk pritej ishte ajo e orëve të vona mbrëmjen e djeshme, ku Qetsori është futur të lahet në dush pa rroba.

 

Kujtojmë se mes baorëve të tjerë të rinj ishte dhe ish-fituesja e Big Brother Fotini, këngëtari Sabiani, ish-konkurentja e Për’Puthen Antoneta dhe Jori Dellja.

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Elvis Pupa: Unë dhe bashkëshortja flemë prej vitesh të ndarë, ajo nuk më duron dot…

Edhe pse është shprehur shpesh se nuk përshtatet me formatin dhe nuk e gjen veten te “Big Brother VIP”, Elvis Pupa vijon rrugëtimin e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME