“Nuk ke të drejtë me fol” Qetsori nuk humb kohë – nis “luftën” me Luizin dhe Kiarën

Fituesi i Big Brother 2, Qetsor Ferunaj nga mbrëmë është bërë pjesë e edicioni VIP të këtij formati.

 

Ai duket se ka hyrë me qëllime të qarta pasi menjëherë pas përfundimit të spektaklit ka nisur një debat me Luizin dhe Kiarën. Fillimisht Kiara u përfshi në një debat me Oltën në lidhje me Kristi, pasi aktorja iu afrua atij për të biseduar dhe sipas moderatores kjo ishte fytyrës, kjo sepse dyshja gjatë ditë së djeshme kishin debatuar ashpër në lidhje me Keisin. Pas kësaj, Qetsori hyri në debat duke i dalur kundër Kiarës, gjë që erdhi një reagim i menjëhershëm i Luizit.

 

Kiara dhe Luizi e quajtën të gabuar ndërhyrjen e Qetsorin në debatin e tyre me Oltën pasi sipas tyre ai ishte jashtë shtëpisë kur ndodhën situatat. “Çfarë lidhje kishte ti këtu, nuk ke qenë fare këtu sot, kur të jesh prezent në një situatë atëherë përfshihu”, tha Kiara. “Kjo ngjarje ka ndodhur para se të hysh ti prandaj nuk ke të drejtë me fol”, i reagoi Luizi-Qetsorit. “Duhet të marrë leje t’iu ndërhyj. Dua të ndërhyj, ti ishe duke folur si perëndeshë aty dhe unë isha këtu”, iu drejtua Qetsori-Kiarës.

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME