Luizi hap “Kutinë e Pandorës”, i kthen “nderin” dhe çon në nominim Oltën, Kristin dhe Armaldon…

Luizi kishte përpara “Kutinë e Pandorës”. Zarfi i bardhë thonte që atë e prisnin në oborr miqtë e tij më të mirë. Ndërsa zarfi i zi thonte që ai mund të dërgojë tre banorë në nominim .

 

Luizi dërgoi në nominim Oltën, Kristin dhe Armaldon.

 

Luizi u surprizua nga dy shokët e tij të ngushtë, Mario dhe Joni. Edhe Kiara u prezantua me shokët e Luizit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...