Kiara nuk pëlqen si vishet Luizi, ekspertja që vesh shkodranin: Po ku merr vesh ajo nga moda

Shumë video janë bërë virale në rrjetet sociale, të komenteve të Kiara Titos rreth stilit dhe veshjeve të Luiz Ejllit.

 

Diçka për të thënë rreth komenteve të saj, e ka patur edhe Miranda Dupi, e cila është stilistja e këngëtarit si dhe shoqe e moderatores.

 

Ajo tha se Kiara është vajzë shumë e mirë, por tani që është brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” nuk e di se si është moda jashtë.

 

“Kiara nuk është eksperte për të veshur meshkuj, por është marrë me modën. Unë falënderoj fansat e Luizit për fjalët e bukura dhe të sinqerta.

 

Të veshë çfarë të dojë, veshja është karakter. Është djalë i rritur dhe i shkojnë gjërat shik dhe serioze. Unë them që edhe “Big Brother e ka të fituar, dhe ka përfunduar kjo gjë, nuk e di orën dhe datën.

 

Është shumë i kompletuar. Luizi ka një ekip dhe shokë të saktë që bashkëpunojnë për të. Është i kompletuar si brenda dhe jashtë. Është një ndër më të kuruarit aty brenda”, tha Dupi në “Fun Club.”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...