Kiara fiton emision në Top Chanel, Ja si do të quhet emisioni i saj

Kiara Tito njihet për pasionin e saj për prezantimin. Ajo edhe brenda shtëpisë e ka marrë shumë seriozisht këtë rol sa herë që i jepet rasti.

 

Kiara ka treguar se mbi punën nuk vendos asgjë.

 

Në shumë raste ajo e ka bërë të ditur: “në punë jam shumë profesionALE”, dëgjohet ti thotë Luizit në një video.

 

Por si do të quhej emisioni i Kiarës, gjithmonë në rast se do ti besojnë një të tillë, duke u nisur nga eksperienca e vjetshme me Donaldin.

 

Emisioni i Kiarës do të quhej “Më lë hapësirën time”, “Hapësira ime”, “Më lër hapësirë”. Videoja më lart flet qartë.

 

Kiara do hapësirë, Luizi nuk ka nevojë për hapësirë.

 

Ai mendon se ajo është perfekte për të qenë partnerja e tij e jetës por sa gjynah që Kiara nuk e mendon kështu.

 

Në një video të mbrëmjes së djeshme dëgjohet Luizi që i thotë “je perfekte, je njeriu i jetës…”, ajo ia kthen “nuk përshtatemi, perfekt është kur përshtatesh”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...