Jori, banorja e re që ‘fitoi’ zemren e Luizit, këndojnë bashkë të përqafuar Kiara i shikon (Video)

Jori eshte banorja e re qe hyri mbreme bashke me 5 banoret e tjere, Qetesorin, Antoneten, Sabianin, Ervisin dhe Fotinian, te gjitha hyrja qe u komentuan shume si jashte shtepise ashtu edhe brenda Big Brother Vip Albania.

 

Qetesori duket se eshte rreshtuar krah Oltes pasi menjehere ka shkuar tek ajo duke ia mbajtur anen ne secilen situate ndersa eshte banorja tjeter Jori qe eshte afruar shume me Luiz Ejllin banorin me te pelqyer nga publiku, shkruan InfoKosova.

 

Qe ne diten e pare Jori i ka thene Luizit se eshte shume i bukur duke i dhene nje sinjal qe e pelqen ndersa Luizi me kete sinjal ka filluar qe ta afroje ngat vetes duke u munduar qe ta bej faktor ne biseda.

 

Pasi ia dhuroi nje kostum te tij dhe nje trendafil ata jane pare edhe duke kenduar bashke te perqafuar derisa Kiara e ben grimin dhe i shikon, ku duket se eshte goxha xheloze per kete situate qe po krijohet./InfoKosova/Shiko videon:

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...