“Je e poshtër, njeri i shëmtuar! Je një hiç”! Sherr i madh në shtëpi, produksionin e zë gjumi

Olta dhe Kristi nuk i kanë pasur marrëdhëniet e mira kohët e fundit duke i dhënë fund shoqërisë që kishin krijuar. Sot debati mes tyre ka agravuar.

 

Olta i ka thënë Kristit se ai po e shfrytëzon Keisin ndërsa Kristi nuk e ka pranuar këtë duke u shprehur se Olta po bën lojë të shëmtuar.

 

Pjesë nga debati: Olta: Mos e shfrytëzo se ajo është e vogël dhe të ka qejf me të vërtetë. Ajo duket që është e sinqertë me ty.

 

Kristi: Edhe unë e kam qejf! Olta: Një njeri që e ke qejf e trajton në mënyrë të barabartë. Ajo të shërben se të do. Ti mos e shfrytëzo.

 

Kristi: E ke shumë gabim që po thua kështu.Olta: Ti e di që të njoh shumë mirë. Sjellja jote është shumë e shëmtuar! Kristi: Ti këtu je njeri i poshtër, njeri i shëmtuar, këtu, jashtë nuk e di. Kam shpresë se jashtë je njeri tjetër, por këtu je njeri shumë i shëmtuar

 

Olta: Po ik o Kristi ik, vazhdo…Unë kam mendimin tim për ty dhe sjellja jote është e neveritshme. Ti po e shfrytëzon atë gocën, kaq.

 

Kristi: Ke potencial sa të duash dhe po bëhesh Olta më e shëmtuar që mund të jesh. Ke humbur fare. Identiteti yt këtu është inekzistent.

 

Olta: I shkreti ti, sajove gjithë këtë lidhje romantike për të dal në prime dhe dole i fundit në votime. Ti je llafazon ore, si gore bën gjithë ky çun, mbaje çik veten, bëhu burrë, po sillesh si gratë e këqija.

 

Kristi: Ti po sillesh si burrë. Unë po sillem si njeri shumë normal. Ti po sillesh si manipuluese e poshtër! Olta: Bën si filozof, një hiç je! Kristi: Je njeri shumë i shëmtuar këtu brenda, jashtë mase! Olta: S’më ke parë akoma! Tani do filloj me ty! Kristi: Asgjë s’kam parë nga ty, vetëm pasiguri.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...