I rreh zemra ende për Kairën? Butrint Imeri bën një reagim lidhur me ish- të dashurën e tij!

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

 

Këngëtari Butrint Imeri se fundi ka bërë një reagim në rrjete sociale. Butrint Imeri, ka shkruar se mediat po shkruajnë lajme të pavërteta rreth jetës së tij.

 

Një reagim të tillë, sigurisht se e ka bërë lidhur me shkrimet e shumta për raportin e tij të dikurshëm dhe tashmë me ish të dashurën, banoren e “Big Brother VIP Albania”, Kiara Tito.

 

“Fake news, again and again”, ka shkruar këngëtari në një storie të tij në Instagram. Se a ka të bëjë ky postim lidhur me Kiarën, nuk dihet!!! Mendoni ju se ka të bëjë me të?.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...