I habiti të gjithë me hyrjen e tij në “BBVA”, zbulohet data kur do të largohet Sabiani nga spektakli

Këngëtari e ka treguar publikisht se është kundër lidhjes së Keisit me Kristin dhe tani duket se do që të ketë nën kontroll të bijën që t’i japë fund romancës.

 

Një pjesë e publikut e shoqëruan me batuta të shumta hyrjen e tij por gjithashtu ka edhe nga ata që janë kundra këtij veprimi të Sabianit, madje janë shprehur se ai po i merr vëmendjen të bijës dhe nuk po e lë të luajë lojën e vetë.

 

E teksa të gjithë janë në kurioz të shohin sesi do të vijojë situata mes çiftit Kristi- Keisi dhe Sabianit, në rjet po qarkullon lajmi se këngëtari do të jetë i ftuar në një hotel në Korcë për të kënduar më 9 mars.

 

Kjo gjë ka bërë që ndjekësit të mendojnë se Sabiani do të dalë në spektaklin e së martës, duke përfunduar misionin e tij 4 ditor.

 

Se si qëndron e vërteta e ktij lajmi, mbetet për t’u zbuluar në Prime.

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...