“Hyri si burrë, doli si burrë”/ Gazetari i njohur komenton banorët që dolën me zarf të zi: Dh*eu gjithë karrierën…

Të ftuarit e “Fan Club” për ditën e sotme kanë komplimentuar Tan Brahimin për lojën e tij të pastër që ka bërë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP2”. Teksa ishte i pranishëm edhe ai në studio, Milaim Zeka i tha se ‘hyri si burrë dhe doli si burrë’.

 

Duke komentuar mënyrën se si Eva Aliakaj u përjashtua nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, gazetari i njohur tha ‘një aktore aq e madhe e dhjenë gjithë karrierën’. Zeka i tha Tani që ka bërë mirë që ka menduar edhe për fëmijë e tij jashtë. “Nuk ke hyrë vetëm për lojë, ke menduar edhe për fëmijët e tu. Se edhe Bledi hyri si burrë por nuk doli ashtu. Ja kam thënë edhe atij”, tha gazetari i njohur.

 

Aktori i humorit e falënderoi gazetarin për fjalët e mira dhe iu përgjigj: “Kisha frikë në një moment se mos dilja me zarf të zi. Se mendoja do vijë ndonjë të më ngacmojë dhe do reagoja keq”.

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME