FOTOT: Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj shkojnë si çift në dasmën e …

Luana Vjollca prej kohësh është përfolur se është në një lidhje dashurie me biznesmenin Krenar Çoçaj, megjithëse asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar publikisht këtë gjë.

Moderatorja ka shprehur se dëshiron të mos flasë për jetën e saj private, por provat treguan se ajo ishte në një lidhje romantike me Krenar Çoçajn.

Megjithatë, prej kohësh çifti ishte “në hije”, pasi nuk kishim dëgjuar më për ata, madje dyshja kishin kohë që nuk fotografoheshin bashkë, duke nxitur aludime se marrëdhënia e tyre ka përfunduar ashtu në heshtje.

Por, së fundmi, “Iconstyle” ka siguruar një foto të çiftit, i cili mori pjesë në dasmën e ylli botëror Lele Pons.

Luana ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale pak nga dasma, por është treguar mjaft e kujdesshme për të mos treguar asgjë për Krenarin, i cili e shoqëroi në dasmë.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...