Ermiona flet pas pas përjashtimit: M’u neverit Kiara, Olta, Armaldo si femër e keqe…

Ermiona ishte sonte në studion e “Big Brother VIP” ku foli për përjashtimin e saj të bujshëm. Ajo tha se donte dhe vetë të dilte nga shtëpia pasi banorët aty i ishin neveritur.

 

“Nuk është e lehtë të qëndrosh e izoluar, sidomos për mua që jam shpirt i lirë. Sidomos me hienat që janë brenda në shtëpi. E kam fjalën për ato që krijojnë situatat tragji-komike. Aty humanizmi vdes, nuk ka humanizëm. Atyre bravo i qoftë, unë nuk e përballova dot më.

 

Aty shahen, e pështyhen e më pas bëhen miq. M’u neveritën njerëzit. Kiara m’u neverit, Olta po ashtu, Armaldo si femër e keqe që tregonte histori mbrapa krahëve.

 

Nita nga ana tjetër, vinte pas meje dhe Luizit të dëgjonte ndonjë fjalë për të krijuar dhe ajo historinë e saj. M’u neveritën. Nuk mund të jetoja dot me hiena”, tha Ermiona.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...