“E shkreta… është pastërtore, fiks si dashuria që ka për Luizin”/ GODET sërish Kejvina, thumbon keq Kiarën?!

Pas zgjedhjes së liderit të shtëpisë së BBV ditën e sotme, duket se në shtëpi ka patur një sër debatesh.

 

Teksa bëjmë me dije se lider është zgjedhur Kiara, debate i parë është krijuar me Oltën.

 

Megjithatë duket se zgjedhja e liderit ka përfshirë edhe ish-banorët jashtë shtëpisë.

 

Së fundmi më ironi ka reaguar Kejvina, e cila hapur ka shprehur mbështjetjen ndaj Luizit por siç duket nuk është shumë dakord me Kiarën.

 

“Ti po je punëtore e madhe. E mbaj mend Kiarën gjithë ditën pastor tavolinën, dërgo pjata tek lavamani, laj e shpërlaj, rregullo krevatin etj. Nuk e ngrinte kokën njëherë e shkreta veç duke pastruar, e kishte shumë problem pisllëkun.

 

Është punëtore s’kemi çti themi, atë që e ka, e ka. Fiks si dashuria e pastër që ka për Luizin. “- shkruan Kejvina.

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME