Degjenerim komplet! Arbana dhe produksioni gjejnë më në fund mënyrën si ta zbehin rolin e Luizit në shtëpi

Sabiani banori më i ri i shtëpisë së Big Brother Vip. Tashmë ai do jetë i pranishëm dhe do shohë nga afër raportin mes vajzës së tij dhe Kristit.

 

Ndonëse skeptik nga ekrani, do shihet në shtëpi se si do sillet ai përballë kësaj situate. Kjo mund të shihet edhe si një strategji e produksionit për të zbehur disi rolin e Luizit në shtëpi.

 

Padyshim që vëmendja e publikut tani do jetë te treshja Keisi-Kristi-Sabian, pasi është hera e parë në historinë e këtij formati që ndodh dicka e tillë.

 

Kjo gjë nuk është pritur mirë nga publiku ku shumica prej tyre në reagimet në rrjetet sociale e quajnë si dicka të tepërt dhe degjenerim.

 

Teksa ditët kalojnë, raporti mes Kristit dhe Keisit bëhet edhe më i fortë. Të dy ata kanë shprehur pëlqimin për njëri-tjetrin dhe kanë thënë se ndihen mirë bashkë dhe se mbasë mund të lindë një dashuri.

 

Keisi herë pas here është shprehur se ka frikë nga kjo marrëdhënie, pasi do të dijë për opininion e të atit, Sabianit. Big Brother vendosi që të shfaqë një klip ku në të ishin të gjitha reagimet e Sabianit lidhur me marrëdhënien e tyre.

 

Keisi u surprizua nga i ati dhe bashkë folën për marrëdhënien e saj me Kristin. Sabiani i tha vajzës së tij që është mërzitur shumë me të dhe se e kishte porositur që jashtë.

‘Të vdes unë kush më bën xhiro’! Nëna mburret me djalin e mitur që nget makinën

Drejtimi i automjetit nga të miturit dhe rastet në rritje të fëmijëve qe shkaktojnë aksidente teksa ngasin automjete pa leje drejtimi duhet të hetohen...

Çfarë po kurdisin Luizi dhe Dea? Dyshja shfaqen bashkë fill pas largimit të Kiarës në Turqi

Luiz Ejlli dhe Dea Mishel Hoxha, ishin dy ndër banorët më të komentuar gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother VIP. Gjatë spektaklit dy ish-finalistët...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME