Dashuria e babait: Sabiani ka lënë punët vetëm për Kejsin. Në dt 9 ai duhet të ishte duke kënduar

Sabiani ishte njëri nga 6 banorët e rinj që u futën mbrëmë në BBV dhe padyshim surpriza më e madhe, pasi emrat e tjerë ishin përfolur prej ditësh.

 

Sabiani ka hyrë me mision të qartë pasi ka dalë publikisht kundër lidhjes së Keisit me Kristin dhe ishte dukshëm i shqetësuar.

 

Shumica e publikut dhe e personazheve të njohura kanë reaguar kundër Sabianit, pasi sipas tyre po i merr vëmendjen të bijës dhe nuk po e lë të luajë lojën e vetë. Askush nuk ka menduar që nuk donte ta shikonte të bijën në ato skena puthjesh në publik.

 

Ndërkohë që Sabiani hyri mbrëmë në BBV dhe ishte vërtet surprizë, por befasia më e madhe është kur shikon që ai do të jetë i ftuar në një hotel në Korcë për të kënduar më 9 mars.

 

Kjo gjë na bën të mendojmë që Sabiani do të dalë prime-n e të martës dhe mision i tij brenda BBV do jetë vetëm 4 ditë mesa duket ose as nuk do t’ia dije çfarë ka lënë jashtë para së bijës.

 

Disa komentues thonë se kanë paguar lekët dhe kanë rezervuar te hoteli në fjalë për të dëgjuar Sabianin dhe janë habitur kur kanë parë që mbrëmë hyri në BBV. Ata kanë kërkuar t’u kthehen lekët mbrapsh.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...