U bë virale pas sherrit me Bora Zemanin, flet ish-konkurentja: Ja çfarë më tha në prapaskenë

Ish-konkurentja e Përputhen Fjori Likja, ka dhënë intervistën e saj të parë pas gjithë peripecive që ndodhën në jeten e saj.

 

Pas publikimit të një video intime, ajo u tërhoq nga televizioni, e ndërsa tani vendosi të zbulojë ekskluzivisht për moderatoren Ester Bylyku, të gjitha prapaskenat.

 

Ditën e largimit Fjori u bë virale pas diskutimit me Bora Zemanin.

 

Moderatorja i tha se produksioni kishte vendosur të përjashtonte Fjorin nga programi, ndërsa Fjori iu kthye: Mos të të vijë keq fare Bora, se kërkesën për largim e kam bërë unë.

 

Së fundmi, në limuzinën e ‘Glamour Zone’, ish-konkurentja e Përputhen zbuloi se çfarë ndodhi në prapaskenë me Borën.

 

Ester Bylyku: Çfarë të tha Bora në prapaskenë?

 

Fjori Likja: Nuk më tha gjë, sepse as ajo nuk kishte faj. Ashtu i kishin thënë, dhe ajo ashtu e transmetoi. Nuk kam asgjë personale me Borën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...