Të qëndrojë apo të largohet, Luizi do të vendoset përballë një zgjedhje të vështirë prime-n e sotëm

Ditën e sotme në mediat online kanë qarkulluar disa teori përsa i përket rrugëtimit të Luizit në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Kohët e fundit këngëtari nuk është parë në gjendje të mirë shëndetësore ndaj dhe thuhet se po trajtohet me medikamentet e duhura, madje se ka lënë shtëpinë dhe i është drejtuar spitalit.

Advertisements

Gjithashtu ditën e sotme, TikTok-eri i njohur ka ngritur dyshimet se sipas informacioneve të tij, Luizi mund të lërë edhe rrugëtimin e tij në BBV.

Përsa i përket këtyre fjalëve që qarkullojnë, një reagim e ka bërë edhe ish konkurrentja e Për’puthen, Ritvana, e cila ka qenë shumë e përfshirë në situatat e ndodhura brenda BBV.

Advertisements

Me anë të një postimi në InstaStory, ajo ka shkruar se mbrëmjen e së shtunës Luizit mund t’i jepet një zgjedhje nëse do të vazhdojë apo të ndërpresë rrugëtimin e tij në reality show.

“Për të gjithë që me pyesin, Luizi mund të dalë të Shtunën. Për arsye shëndetësore,mendohet ti jepet një zgjedhje që të vendosë vet a dëshiron të dal”, thotë Ritvana.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...