“E do robi një nuse”, aktori shqiptar në kërkim të partneres: As turke dhe as gjermane s’ka goditur, dua të shoh këtu në Shqipëri

Nik Xhelilaj, është një aktor me një karrierë brenda dhe jashtë kufijve të Shqipërisë.

 

Ai është shprehur mbrëmjen e sotme se pas parave e suksesit “ e do dhe një nuse robi”. Këtë ai e tha teksa vogëlushi i Piter Pan i lexoi filaxhanin.

 

Pjesë nga biseda:

Nik Xhelilaj: Po tjetër, naj nuse, naj gjë? Se prandaj kemi ardhur ne…Jemi që jemi, se edhe lekë edhe sukses, e do dhe një nuse robi që është rob.

 

Spiro: Këtu thotë se edhe një nuse do kesh.

 

Nik Xhelilaj: Shqiptare, gjermane apo turke?

 

Spiro: Turke

 

Nik Xhelilaj: Bravo, ka lezet! Çok guzel.

 

“As turke, as gjermane nuk ka goditur, do të thotë që duhet të vijmë këtej nga mëmëdheu. Mbase mund të shohim çik me sy më të mirë Shqipërinë”, tha Xhelilaj teksa u pyet se çfarë kombësie e dëshiron partneren.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...