“Unë jam i joti. Nuk e luan topi”, pas pajtimit Luizi i shpreh hapur dashurinë Kiarës

Luizi dhe Kiara patën një bisedë sqaruese, sa i përket të gjitha keqkuptimeve dhe hatërmbetjeve që ata kanë patur me njëri-tjetrin, ditët e fundit.

 

Ai i tha Kiarës se ka gabur si “gomari”, por nuk ka çfarë bën pasi nuk ka kthim pas. Gjatë bisedës së tyre të pranishëm ishin edhe Keisi me Kristin.

 

Ky i fundit i tha Kiarës se Luizi e meriton një shans për të njëzetën herë. Luizi e pyeti Kiarën se nëse ai ka shanse ta fitojë dhe dashurinë e saj dhe Big Brother.

 

Ajo u shpreh se dashurinë e saj mund ta fitojë.

 

 

Kiara shtoi se edhe shumë pak, Luizi mund ta humbasë atë përgjithmonë.

 

Biseda mes tyre zgjati shumë, ndërsa Luizi tha se atij i rreh fort zemra kur është pranë saj.

 

Luizi: Unë jam i joti. Nuk e luan topi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...