Çfarë po ndodh? Luizi i kërkon ndihmë, Kiara refuzon: “je në moment delikat…” + video

Nuk kuptohet shumë mirë se çfarë por diçka po ndodh me Luizin. Ai sot ka qëndruar në heshtje, edhe me Kjarën. Në një moment Luizi i kërkon ndihmë dhe ajo i thotë që aty është, nuk po ikën. Kjo nuk është ndihmë, ia kthen Luizi. Shiko videon më poshtë.

Prej ditësh aludojet se Luiz Ejlli, është në gjendje jo të mirë shëndetësore. Nëpër shtëpi, fansat thonë se ai dëgjohet duke kërkuar ilaçe, duke qëndruar i shtrirë, apo me orë të të tëra në dhomën e rrëfimit.Së fundmi, në tjetër lajm po përhapet për gjendjen shëndetësore të këngëtarit. Thuhet se Luizi mbrëmjen e djeshme ka ka lënë shtëpinë për të shkuar në një spital privat.

 

Ai ka bërë disa analiza që para dy ditëve dhe janë në pritje për të dalë përgjigjet. Nëse ato analiza dalin jo të mira, ai do të largohet nga loja. E keni vënë re në disa video që ai e ka thënë vetë që të shtunën do të dalë…

Plumbin në “gojë” dhe radion në xhep! Si e nxirrte shkodrani huq policinë?

52-vjeçari Blerim Hotaj është arrestuar në Shkodër në kuadër të operacionit të koduar “servisi”. Nga kontrolli iu sekuestruan një armë zjarri, dy radio dhe...

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Plumbin në “gojë” dhe radion në xhep! Si e nxirrte shkodrani huq policinë?

52-vjeçari Blerim Hotaj është arrestuar në Shkodër në kuadër...

Nga menaxher në deputet, Benet Beci vijon rrëfimin: Si hyra në politikë

Kandidati i PS Benet Beci vijon rrefimin e tij...

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...