Atmosferë e rëndë në BBV, Maestro: “ça të bëjmë, kështu na thanë…” + video

Në shtëpi mbizotëron një atmosferë e nderë që prej ditës së Martë kur u lexua zarfi i zi i cili paralajmëroi që Vellai i Madh nuk do falë më asnjë fjalë që konsiderohet cënuese.

 

Pas leximit të atij zarfi, e përjashtuara e parë ishte Ermiona dhe brenda ditës u përjashtua edhe aktorja Eva Alikaj. Por kjo atmosferë e krijuar në shtëpi, është kaq e nderë sa Maestros i del një konfirmim që publiku ka kohë që e komenton nëpër rrjetet sociale. Maestro pyet sa ditë u bënë që rrinë ashtu dhe kërkon Luizin me sy. Prej të Martës, i kujton Kiara.

 

Po tani ça të bëjmë ne, na thanë rrini kështu, kështu po rrimë, thotë Maestro. Po tregojmë veten dhe karakterin tonë duke nënkuptuar që lojës i ka humbur ai lezeti. E vetmja që po e shijon këtë atmosferë është Olta. Në një bisedë me Maestron ajo i thotë që tani do e shikojë ai se sa do përmirësohet komunikimi mes banorëve.

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...