30-vjeçari ofron 10,000 euro për këdo që mund ta ndihmojë atë të gjejë një grua

Një burrë 30-vjeçar po ofron 10,000 euro për këdo që mund ta ndihmojë atë të gjejë një grua.

 

Burri pretendon se dëshiron të gjejë të vetmen dhe të vetmen, por ai ka nevojë për dikë që ta arrijë këtë gjë.

 

“Duke kërkuar një shpirt binjak”, nis reklama e tij anonime.

 

Reklama më vonë u postua edhe në Twitter, me përdoruesit që shprehën dyshimet e tyre për postimin, sipas New York Post.

 

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME