Rritje rroge dhe mundësi për biznes, 3 shenjat që do të “notojnë” në para në muajin Mars

Çdo muaj është mjaft i ndryshëm për sa i përket pozicioneve planetare. Kështu ndonjëherë disa favorizohen dhe të tjerë kalojnë situata mjaft të vështira.

 

Mund të ketë zhvillime dhe ndryshime të mëdha, ndërsa muajt e tjerë janë krejtësisht statikë dhe vonojnë shumë gjëra. Marsi vjen me shpresë për disa shenja të zodiakut dhe fati do t’u buzëqeshë gjerësisht.

 

Ata do të marrin përgjegjësinë e tyre në fusha të ndryshme, veçanërisht në lidhje me çështjet e tyre profesionale dhe financiare dhe do të lënë mënjanë problemet që kanë qenë prej kohësh.

 

Në të njëjtën kohë, ata do të mund të shlyejnë disa borxhe që i shqetësonin dhe ka gjasa të mëdha që t’u ofrohet një ofertë më e mirë financiare në lidhje me punën e tyre ose një propozim për një subjekt krejtësisht të ndryshëm me fitime më të mira. Tre shenja do të kenë një muaj ëndrrash për sa i përket financave.

 

Shihni më poshtë nëse i përkisni njërës prej këtyre tre shenjave:

DEMI

 

Demi janë shenja që duket se do të kalojnë një kohë të mirë për sa i përket sektorit financiar edhe në mars dhe prill. Pavarësisht dhjetë ditëve që i përkasin, do të mund të pushojnë pak pasi sidomos nga data 7 e në vazhdim kur Saturni do të largohet përgjithmonë nga shtëpia e tyre e 10-të, do të mund të zgjidhin problemet që lidhen me punën dhe financat e tyre.

PESHORJA

 

Peshoret janë gjithashtu ndër shenjat që do kenë mbarësi financiare. Në veçanti, ata që janë të dekadës së dytë do ta kenë përballë dhe kështu do t’i mbushë me fat në çdo fushë. Përveç kësaj, Afërdita në shtëpinë e tyre të 8-të do t’i lartësojë në sektorët e tyre të dashurisë dhe financiarë, e veçanërisht financiarisht, një shumë bonus që as nuk e prisnin do t’u vijë.

DASHI

 

Dashi i përket shenjave që do të kenë edhe një mars shumë të këndshëm, pasi sidomos të lindurit në dhjetëditëshin e dytë do të kenë Jupiterin në krah. Përveç kësaj, do të jetë edhe Afërdita, kështu që do të ketë më shumë mbarësi të përgjithshme si në dashuri ashtu edhe në financat e tyre.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...