Ishin kunata dikur/ Arbërie Hadërgjonaj për Ermionën: Ne të njohim mirë e dimë ku…

Mëngjesin e 1 marsit Ermiona Lekbello, u përjashtua nga shtëpia e “Big Brother Vip”. Pas lajmërimit që u bë “Prime-n” e të shtunës nga “Vëllai i Madh” se nuk do të tolerohej më asnjëllojë dh une fizike apo verbale, Jona u pezullua për shkak të gjuhës së perdorur ndaj oltës, Maestros dhe Kiarës.

 

Ndonëse qëndroi shumë pak brenda shtëpisë, Ermiona fitoi shumë njerëz që e pëlqejnë dhe e mbështesin. Me daljen e saj të shumtë kanë qenë ata që janë mërzitur, por edhe që e kanë përgëzuar për qëndrimin e saj në “BBV”.

 

Një mesazh në rrjetet sociale në mbështetje të saj, e ka postuar edhe Albërie Hadërgjonaj, ish-kunata e Lekbellos. Po, po e lexuat mirë.

 

Dyshja dikur kanë qenë kunata, pasi Ermiona ka qenë e martuar me vëllain e ish-bashkëshortit të Albëries. Fryt i kësaj martese madje është vajza e tyre, e quajtur Elisa.

 

Albëria në një postim të bërë në rrjetet sociale, i ka dalë në mbrojtje ish-kunatës duke zgjedhur fjalët më të denja për të.

 

“Njerëzit e vërtetë nuk i duam! o Jòna, o bish, o je ti feministë o s’ka njeri në këtë shoqëri, sepse të njoh mirë. Ti kurrë nuk ke bërë kompromise me të padrejtën! Fitove zemrat e shumë njerëzve dhe kjo është fitore! Të dua”, ka shkruar Albëria.

BANORËT NË SAMRISH: JETOJMË ME “VDEKJEN MBI KOKË”

Rrjeti I amortizuar në Samrish të njësisë administarive Dajç është një problem shumë I madh për banorët e zonës. Ata shprehen se ndihen te...

Jori rrëfehet si asnjëherë më parë, zbulon kush është ylli i futbollit që e ka ngacmuar

Gjatë një bashkëbisedimi në Living Room, Jori e ngacmuar nga banorët ka rrëfyer se futbollisti i njohur Baloteli e kishte kontaktuar në rrjete sociale.   Ajo...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME