Luiz Ejlli bëri një ndërhyrje kirurgjikale. Ja si donte ta surprizonte mjekun

Freskida Miloti, farmaciste e gazetare në një intervistë në emisionin “Jeto me Orën” në RTV Ora tregoi rreth intervistës që ka pas zhvilluar me Luiz Ejllin, ku ka treguar rreth një ndërhyrje kirurgjikale që ka pas bërë.

 

Ata kanë dashur ti bëjnë një surprizë mjekut kirurg por kjo nuk u mundësua në atë kohë.

 

Freskida Miloti: Mbaj mend që Luizi ka treguar historinë e tij. Nuk mund të them asgjë më shumë sesa ka thënë ai në intervistë. Në fund të intervistës ne kishim zgjdhur që ti bënim surprizë mjekut që kishte të bënte me në rast specifik dhe kujtoj që doktori që i kishte bërë ndërhyrjen donte ti bënet një surprizë. Unë kam kontaktuar me doktorin, ai ishte mjek kirurg dhe ai nuk kishte mundësi të realizonte intervistë brenda javës pasi nuk e dinte që do ti bënim një surprizë.

 

“E kontaktova 2-3 herë por u shty për javën pasuese dhe unë duhej të transmetoja patjetër intervistën dhe nuk arritëm ta realizonim surprizën bashkë me luizin kështu që i thashë Luiz nuk e realizojmë dot por i tregova doktorit për surprizën. Doktori tha që paska qenë diçka shumë e bukur por e humba.”

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...